Dodatki do InsertGT

W związku z licznymi zapytaniami klientów oraz potrzebą rozbudowy standardowych rozwiązań systemu linii GT oraz możliwością wykorzystania udostępnionych przez producenta tj. firmę InsERT narzędzia w postaci Sfera dla Subiekta GT, Rewizora GT i Gratyfikanta GT powstało szereg rozwiązań które pomagają zmieniając oblicze pracy na produktach linii GT przystosowując je a to pod specyfikę branży a to jednostkowe niejednokrotnie oryginalne podejście do organizacji pracy przez klientów.

Poniżej prezentujemy listę istniejących rozwiązań jednocześnie informujemy iż jesteśmy w stanie podjąć rozmowy nad utworzeniem rozwiązania dla każdej zainteresowanej osoby.

Wszystkie prezentowane rozwiązania po instalacji znajdują się w module: Zestawienia bezpośrednio wew. oprogramowania InsERT GT. Wersje demonstracyjne działają dla nr NIP 111-11-11-111 format wprowadzenia dowolny.

Zamówienia lub zapytania na istniejące już rozwiązania prosimy składać poprzez e-mail na adres biuro@blue-netsoft.com.pl lub skrzynkę kontaktową na naszej stronie.

Wszystkie zawarte poniżej rozwiązania zawierają w sobie licencje klientów którzy zakupili je wcześniej co umożliwia ich bezpłatną aktualizację w przypadku wprowadzenia zmian.

Share